RADIONICA “IGRAONICA SMIJEHA” 2018.

  Dana 10. siječnja 2018. održana je radionica pod nazivom „Igraonica smijeha“ povodom obilježavanja Svjetskog dana smijeha. Radionica je održana u prostoru Narodne knjižnice i čitaonice Lekenik na dječjem odjelu. Sudjelovala su djeca Dječjeg vrtića Lekenik odgojne skupine Sovice i djeca programa predškole s roditeljima.
Ozračje je bilo vrlo ugodno, radosno te puno smijeha, što je bio i cilj ove radionice. 

NARANČASTA PRIČA

 Danas u vrtiću radila sam nešto smiješno i veselo s prijateljima, i bilo mi je zabavno kad sam vidjela žirafu u kaputu koji je imao džep. U džepu je bio sladoled koji se rastopio i napravio mrlju. To je bilo smiješno pa sam žirafi poklonila svoju narančastu pidžamu.

Osmislila djeca odgojne skupine Sovice i programa predškole.

Radionicu pripremile odgojiteljice: Valentina Banić, Silvija Čović i Nataša Kadić.